Kontakt os

Hvis du har brug for hjælp med en online bestilling, spørgsmål til webshoppen eller en varer kontakt os på følgende måder:

Mail: Info@silkeplanter.dk

Telefon: 75 89 22 66

 

Kontaktoplysningerne på vores medarbejdere finder I lige her:

Lars Christiansen

CEO - Salg

Lars@silkeplanter.dk

Bonnie Nielsen

Marketing

Bonnie@silkeplanter.dk

Bjørn Christiansen

Bogholderi & Lager

Bjorn@silkeplanter.dk

Jeppe Sjørslev

Marketing og salgsmedarbejder Sjælland

Jeppe@silkeplanter.dk

Lasse Rode

Salg & Indkøbselev

Lasse@silkeplanter.dk

Tanja Lindholm

Kontor & Bogholderi

Tanja@silkeplanter.dk

Martin Ballegård

Montør & Lager

martin@silkeplanter.dk